Zákaznická podpora:info@biokralovna.cz

O NÁS

Jmenuji se Eva,

péči o tělo se věnuji už od roku 2002. Začínala jsem jako masérka a kosmetička na kyjovské poliklinice v malé místnůstce a postupně se vše rozvíjelo až do dnešní podoby: nyní mám se svým skvělým týmem vlastní studio a obchůdek. 

K přírodě jsem měla blízko už jako malá holka ve skautu: zbožňovala jsem sbírání bylinek s babičkou, její domácí kuchyň a vyrábění různých mastí a čajů z nasbíraných bylinek.

Za dobu mé praxe jsem zkoušela pracovat s různou kosmetikou, ale vždy mně to přirozeně táhlo k přírodním, nekonvenčním postupům a produktům. Vyzkoušela jsem španělskou kosmetiku, velkou etapu své dráhy jsem věnovala skvělé ajurvédě, abych se postupně dopracovala zpátky domů, k našim kořenům a k naší přirozenosti. Proto u nás najdete především české výrobce.

Všechno, co prodáváme, máme s naším týmem vyzkoušeno a to vše používáme při procedurách u nás ve studiu. Vše děláme s láskou a s nadšením.

Dbáme na ekologické balení, rádi podporujeme lokální výrobce a proto jsme se postupně rozhodli rozšířit naši nabídku i o kvalitní farmářské a ručně vyráběné zboží.

Ráda jakýkoliv “problém” řeším přírodní cestou, ale taky úplně normálně. Když je potřeba, tak i já občas sáhnu po vymoženostech moderní medicíny, koupím dětem lízátko nebo plastovou hračku, peru v pračce, jezdím autem na benzin…
Prostě si to tady v tom světě pojďme užít, bez výčitek, ale s pokorou a vděčností a s ohledem na vše živé. Jsme přece BioKrálovny a těm je přirozenost vlastní…

S láskou

Eva