tierra verde- pekarbonát sodný bělodlo

Neohodnoceno
 

 

Perkarbonát sodný (uhličitan sodný s peroxidem vodíku)- (Na2CO3*1,5H2O2), uhličitan sodný s peroxidem vodíku je chemická sloučenina, snadno rozpustná ve vodě. Používá se jako bělicí prostředek obsahující tzv. "aktivní kyslík" pro detergenty, v domácích chemických přípravcích, v tabletách do myček nádobí, také jako složka bělících přísad do pracích prášků. Ve formě roztoku se vyskytuje v přípravcích určených k dezinfekci povrchů.
Dostupnost Skladem (> 5 ks)
3,90 Kč / ks
   
Značka Tierra Verde
Kategorie Praní
 

Perkarbonát sodný je látkou se širokým spektrem použití.

V chemickém průmyslu se používá jako bělící, zesvětlující složka do pracích prášků. Malé množství "aktivního kyslíků" se také nachází v tabletách do myček nádobí.

Díky oxidačním vlastnostem peroxouhličitanu sodného můžeme dosáhnout během praní bělícího efektu. Perkarbonát sodný je rovněž univerzálním čisticím přípravkem k čištění všech povrchů například koberců, záclon. V kuchyni můžeme roztokem peruhličitanu odstranit tvrdé usazeniny z nádobí. V koupelnách se používá k čištění toalet.

Peruhličitan sodný je rovněž vynikajícím prostředkem k odstraňování plísně. Nemusíte již kupovat drahé produkty, aby se zbavit plísně – stačí jen peruhličitan sodný.

Peruhličitan sodný je také skvělým dezinfekčním prostředkem. Při kontaktu s vodou uvolňuje peroxid vodíku (oxidovaná voda) a tím dezinfikuje povrch. V malých koncentracích nevyžaduje oplachování.

Dávkování: 3-4 g na litr vody.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.