Natura Siberica Noční obnovující krém na obličej

1 hodnocení
 

- noční péče

- efekt anti-age 

- vyhlazení pleti

Před spánkem naneste malé množství na čistou pleť obličeje.

Dostupnost Skladem (1 ks)
249 Kč / ks
   
Značka natura siberica
Kategorie Pleť
 

Proč si jej zamilujete? 

Protože s věkem pokožka ztrácí schopnost regenerace, proto vyžaduje zvýšení péče. Díky liffting komplexu se pružnost pokožky zvýší až o 26%.

Základem omlazovací řady produktů Natura Siberica pro obličej se stala dutohlávka sněžná – vzácná sibiřská rostlina, uznávána jako jeden z nejúčinnějších prostředků na omlazení. Dutohlávka sněžná (Cladonia nivalis) má úžasnou vitalitu a energii. Za podmínek nejtěžších zim, s teplotami až – 50 ° C, její stonky zůstávají zelené. Úžasné účinky na pokožku má dutohlávka sněžná díky vysokému obsahu unikátní kyseliny usnové, která podporuje aktivní regeneraci buněk a účinně zpomaluje proces stárnutí.

Lifting-komplex Liftonin® obnovuje strukturu pokožky, omlazuje a zvyšuje pružnost aktivací vlastních regeneračních procesů. 26% nárůstpružnosti pokožky. Potvrzeno laserovým výzkumem in vivo společnosti Rahn (Švýcarsko).

Polypeptid Matrixyl® přispívá k regeneraci a obnovení pokožky, má silný liftingový efekt. Potvrzeno výzkumem společnosti Pentapharm, Švýcarsko.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.