Havlíkova apotéka - kapka rosy

Neohodnoceno
 

- pro všechny typy pleti

- protizánětlivé účinky

- dokonaá hydratace

 Proč si ji zamilujete? 

Při pravidelném používání pocítíte účinek již po 2 týdnech. vaše pokožka bude nejen dokonale hydratovaná, ale také svěží a čistá :-)

182 Kč / ks
Kategorie Odličování
Zvolte variantu
Havlíkova apotéka - kapka rosy Objem: 100 ml Skladem (1 ks) 182 Kč / ks
   
 

VHODNÉ PRO:

Odličovací voda je vhodná pro všechny typy pleti. 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

POUŽITÍ: 

Naneste odličovací vodu na vatový tamponek a jemně s ním přetřete a očistěte celý povrch pleti. Po každém čištění opláchněte pokožku čistou vodou, aby se smyly i ty nejmenší nečistoty a pleť se dokonale prokrvila pro nanášení krému.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

SLOŽENÍ: 

Mezi hlavní účinné složky patří pentavitin®, kopřiva dvoudomá, vitamin E.

Pentavitin® stimuluje klíčové geny kožní bariéry. Pokožka si tak udržuje hloubkovou hydrataci, a to až po dobu 72 hodin. Jeho unikátní molekulární stavba má schopnost hloubkově hydratovat pokožku, posílit její bariérové funkce, zjemnit povrch kůže, a to při pravidelném používání již po 2 týdnech.

Kopřiva dvoudomá má protizánětlivé účinky, urychluje hojení ran a působí dezodoračně. Je také vhodná k detoxikaci pleti. Kopřiva je odpradávna používána na pleť, pomáhá ke zdravému, svěžímu a krásnému vzhledu bez vyrážek. Podporuje protizánětlivé procesy, urychluje hojení ran a působí dezodoračně. Je také vhodná k detoxikaci pleti.

Tocopherol (vitamin E) chrání buňky před oxidačním stresem a negativními účinky volných radikálů. Podílí se na stabilitě buněčných membrán.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.