Zákaznická podpora:info@biokralovna.cz

Světlohra s křišťálem a měsíčním kamenem | ATELIÉR BLUE JANE

300 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Světlohra z křišťálového skla s měsíčním kamenem a krišťálem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Světlohra z křišťálového skla s měsíčním kamenem a krišťálem.

Vyrobila jsem dvě varianty. Můžete si vybrat to, které se vám bude víc líbit.

Zde nakupujete variantu první - křišťál dole nad koulí, měsíční kámen nahoře. Jde o první světlohru zprava na hlavní fotografii. Samotné je pak vyfocené na poslední doplňkové fotografii.

Harmonizuje prostory i duši, uklidňuje, vnáší sluneční paprsky i do tmavých koutů. Odražené sluneční paprsky rozjasňují mysl a oči se můžou pokochat spoustou duhových odlesků.

Svým působením zlepšuje tok energií, podporuje kreativitu a pozitivně stimuluje člověka.

Délka světlohry je přibližně 40 cm. Koule z broušeného křišťálového skla má průměr 3 cm.

Křišťál je nejúčinnější léčivý, universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely.

Měsíční kámen je symbol lásky a jednoty emocí a rozumu, podporuje vnitřní vývoj. Rozvíjí ženské vlastnosti - plodnost, laskavost, soucitnost, mírnost, jemnost a probouzí intuici. Podporuje lymfatický průtok, zabraňuje otokům, stimuluje epifýzu, podporuje intuici, odstraňuje blokády hlasu. Otvírá vlastní vnitřní citové bohatství. Pomáhá přijmout citlivou, vnímavou a snivou stránkou vlastní podstaty a integrovat do osobnosti. Zbavuje strachu z pocitů a působí harmonicky na citovou rovnováhu. V tělesné rovině podporuje čištění mízního systému a u žen vyváženost hormonálních procesů. Harmonizuje tekutiny ve svalech, zklidňuje mysl, dodává pocit bezpečí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorace
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: