Havlíkova přírodní apotéka - Krásná slečna s klinickou studií Cytobiol ™ Iris A2

Neohodnoceno
 

 redukce tvorby akné

- redukce tvorby nadměrného mazu

- upravení rovnováhy metabolismu lipidů 

Proč si jej zamilujete? 

Protože pleť mladých slečen často prochází nesčetnými úskalími, stejně jako jejich tělo a psychika. Proměna dívky na ženu je zdlouhavý a náročný proces plný tajemných zákoutí, překážek a nástrah, stejně tak jako krásných okamžiků plných bezstarostného smíchu a radosti ze života. 

od 275 Kč / ks
Značka Havlíkova přírodní apotéka s.r.o.
Kategorie Pleť
Zvolte variantu
Objem: 30 ml Vyprodáno (1 ks) 275 Kč / ks
   
Objem: 50 ml Skladem (1 ks) 403 Kč / ks
   
 

 

VHODNÉ PRO: 

Krém je určený pro problematickou pokožku, rozšířené pory a pro pokožku se sklony k tvorbě akné. 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

POUŽITÍ: 

Produkt je určen pro každodenní péči. Doporučujeme aplikovat ráno a večer na vyčištěný obličej. Kolem očí jemně vklepávejte. Možné použít i na lokálně zanícená místa. 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

SLOŽENÍ: 

Cytobiol™ Iris A2 - extrakt z kosatce florentského. Má bakteriostatické účinky, stahuje rozšířené póry a redukuje lesk pokožky. Zlepšuje stav akné, vyrovnává metabolismus lipidů i složení kožní mikroflóry.


Černý rybíz a malina – směs extraktů z listů obsahující pleti prospěšné polyfenoly a hydrolysovatelné taniny, díky nimž dochází
k potlačení oxidace seba zvýšením odolnosti lipidů, omezení zánětlivých reakcí v kůži.

Klíčky švýcarské řeřišnice – bohatý zdroj živin a především molekuly sulforaphanu, která napomáhá detoxifikovat buňky kůže od kouře, emisí a smogu.

Ovesná mouka – napomáhá zmatnění a díky obsaženým glukanům pozitivně působí na citlivou pleť, absorbuje přebytečné tukové složky. Zklidňuje a zmatňuje pokožku.

Meruňkový olej - je zdrojem vitamínů. Lehký olej, který optimalizuje produkci kožního mazu. Má velmi dobré hydratační a regenerační účinky.

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.