Onwa- mýdlo slast

3 hodnocení
 

Proč si jej zamilujete? 

Když už je svět okolo moc drsný otvírá svou měkkou náruč benzoe – v aromaterapii užívané jako podpora v nejtěžších stavech a obdobích. Srdce vůně je doširoka otevřeno uklidňující levandulí a květovou palmarosou. Jemný topový šmrnc přidává citron.

Hmotnost: 100g

Dostupnost Skladem (3 ks)
245 Kč / ks
   
Kategorie Mýdla
 

Slunečné, kulaté a sladké mýdlo.  Každopádně není ho tam tolik, aby tuhle sladkou kulatou kompozici vytáhl až do svěžesti. Vůbec. Tohle mýdlo je tak měkké a kulaté, že si myslím, že kulatěji už to ani neumím. Slastnost kompozice podtrhuje jemňounký čokoládový podkres za studena lisovaného kakaového másla. Sladce kulatá vůně jemného designového mýdla, určená pro všechny, co při mytí hledají především úlevu a uvolnění."

________________________________________________________________________________________________________________________________________

SLOŽENÍ: 

Slunečné, sladké přírodní mýdlo s jedmnou vůní květové palmarosy, benzoe, levandule a citrónu s podkresem jemné čokolády. Vhodné pro všechny typy pleti.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.