yoni- sada skleněných brček

Neohodnoceno
 

Proč si je oblíbíte? ♥

Designová brčka z vysoce odolného borosilikátového skla. Vychutnejte si svůj drink  udržitelně, stylově, opakovaně. Brčka mají designový potisk a jsou vyrobena ve sklárně v České republice, konkrétně v Podkrkonoší.

Sada obsahuje 3 brčka a jeden kartáček na čištění. 0cm x 1,2 cm (vnitřní 0.9cm). 

Pozor! Brčka není vhodné kousat a dětem do dvanácti let je dávejte pouze pod dohledem dospělé osoby.

Dostupnost Skladem (3 ks)
333 Kč / ks
   
Značka Yoni
Kategorie EKO DOMÁCNOST
 

 

Aby brčka vydržela co nejdéle, doporučujeme je po každém použití důkladně vysušit a vyčistit kartáčkem, který je součástí balení. Můžete je mýt i v myčce v prostoru na sklo určeném.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Podpořte dobrou věc! Koupí sady borosilikátových brček přispíváte 20 Kč na projekt Garbage Clinical Insurance (GCI), který čistí přírodu od odpadu a zároveň zabezpečuje zdravotní péči lidem bez zdravotního pojištění.  GCI je zdravotní pojišťovací program, který využívá odpad jako zdroj financování. Konkrétně tak, že lidé s nízkými příjmy sbírají odpad na ulicích a poté jej přinesou do GCI. Tam zajistí, aby se odpad roztřídil, zvážil a ocenil. "Odměna" za takto nasbíraný odpad je pak lidem vyplacena ve formě zdravotního pojištění. Odpad je poté dále prodáván společnostem, které jej dále zpracují.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.